Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

KADIN

Yükleniyor...

ÜCRETSİZ XML BAYİLİĞİ

Dropshipping yani stoksuz e-ticaret sisteminin ana ihtiyacı tedarik zincirinde; ücretsiz xml bayliği hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ana sloganımız, “ihtiyacınız olanı biliyoruz, en doğru hizmeti veriyoruz”. Biz yılların tecrübesini harmanlayarak sunmaktayız.

e-Ticaretin her geçen gün aktifliğini ve piyasadan aldığı payını artırdığı günümüzde, en önemli aşama ürün tedariğidir. Klasik ticarete benzer bir tedarik sisteminin yüksek maliyetleri, stoksuz ticaret yani dropshipping sistemine olan ilgiyi artırmıştır.

Aslında klasik ticarette de yıllardır olan bir sistemin, bilişim sistemleri sayesinde e-ticarete entegresi çok daha pratik olmaktadır. Klasik ticarette özellikle beyaz eşya satan firmaların; ürünlerden birer tane teşhire koyarak sipariş alması ve teslimatı tek depodan yaptırması aslında bir nevi dropshippingtir. e-Ticarette de tüm mecralarda açacağınız mağazalara, tedarikçinin ürünlerini XML dediğimiz özel bağlantı sistemi ile entegre ederek, yüzbinlerce ürünün zahmetsiz satışa açılması sağlanmaktadır. Sipariş geldiğinde ise tedarikçi yani hizmeti aldığınız firmanın ürünü direkt müşteriye göndermesi sayesinde, stok maliyeti olmadan e-ticaret yapmanızı sağlamaktadır.

Bu noktada e-ticaretin en önemli adımı; ürün ve tedarik sürecidir. Doğru şekilde çalışmayan bir tedarikçi sistemi, sizin başarısız bir e-ticarete maruz bırakacaktır. Bu çerçevede yılların tecrübesini harmanlayarak size ücretsiz xml bayiliği yani ücretsiz dropshipping tedariği hizmeti sunmaktayız.

BİZ KİMİZ?
Royaleks Group iştiraki olan www.xmltedarik.com sistemimizde, stoksuz e-ticaret yapan bayilerimize ürün tedariği ve kargolama hizmeti vermekteyiz.

e-Ticaret hayatımızı bizde pazaryerlerinde (n11, trendyol, gittigidiyor) yaparak başladık ve bu süreçte onlarca farklı tedarikçi ile çalıştık. Ayrıca bilgilerimizi harmanlayarak hazırladığımız e-Ticaret ve Dropshipping eğitimini de www.dropgelir.com üzerinden sunmaktayız.

Tüm süreçlerde çalıştığımız firmaların analizlerini tecrübe olarak biriktirerek, en doğru hizmeti vermek üzere tedarik sistemimizi aktif ettik.

Biz diyoruz ki; “ihtiyacınız olanı biliyoruz, en doğru hizmeti sunuyoruz”.

NEDEN FARKLIYIZ?
 • Biz tüm hizmetlerimizi ücretsiz olarak veriyoruz. Kazan kazan politikası çerçevesinde, bizim ürünlerimizi satan bayilerimizden xml ücreti almayı çok doğru bulmuyoruz. Bu sebeple, ücretsiz xml bayiliği veriyoruz ve her daim bu şekilde devam edeceğiz.
 • Kaliteli ürün sunuyoruz. Yılların tecrübesi ile en çok satılan, en çok ihtiyaç hissedilen ürünleri araştırarak sistemimize dahil ediyoruz.
 • Ürünleri özel hazırlıyoruz. Ürün adı, fotoğrafı ve açıklamasının satışa katkısını bildiğimiz için, elimizden geldiğince fotoğrafları kendi stüdyomuzda çekerek, başlık ve içerik bilgisini de özenle hazırlıyoruz.
 • Hızlı kargo hizmeti sunuyoruz. Başarılı bir mağazanın olmazsa olmazı teslimat süresine; en geç 24 saatte kargo yaparak katkıda bulunuyoruz.
 • Sınırsız destek sunuyoruz. İhtiyacınız olan her an gerek whatsapp gerek site üzerinden gerekse de direkt aramalarda mutlaka destek veriyoruz. Tüm aşamalarda yanınızda oluyoruz.
 • Özel ürünler sunuyoruz. Ürün araştırmaları çerçevesinde, kendi markamıza ait ürünleri de hizmetinize sunuyoruz.
 • Satış sonrasında da yanınızda oluyoruz. Çok istisnai durumlar hariç (kullanılarak gönderilmiş iç giyim ürünleri gibi) iade kabul ediyoruz.
 • Sadece ürün değil, satış artırmak taktiklerini de sizlerle paylaşıyoruz.
 • Her ürün paketine, sizden bedel istemeden HEDİYE ekliyoruz. Amacımız her daim tam puan alacağınız siparişler göndermek olduğundan, memnuniyete önem veriyoruz.
 • Yine yeni ürünler. Neredeyse her gün yeni ürünler ekliyoruz. Tüm kategorilerde eklediğimiz ürünler sayesinde, başka tedarikçilere çok ihtiyaç duymadan ticaret yapmanızı sağlıyoruz.
 • Tüm siparişlerinizi tamamen sizin adınıza ve sizin evraklarınız ile hazırlıyoruz.
Biliyoruz ve inanıyoruz ki; siz kazanırsanız bizde kazanırız. Sizin satış başarılarınızı bu sebeple çok önemsiyoruz ve en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ücretsiz XML bayiliği vererek bu yolda en büyük adımı attığımızı düşünüyoruz.
 
Yükleniyor...